Jak to všechno začalo.

Znovu a opět se pouštím do psaní. Smazala jsem veškeré minulé články, abych mohla začít s čistým štítem. A proč to všechno? Dlouho jsem si myslela, že vlastně nemám o čem psát, že mám celkem nudný život. Poslední dobou tomu tak není a blížící se účast na programu Erasmus+ mě přivedla zpět sem. Zpět k vám. 

Když jsem se před pár měsíci rozhodla přihlásit se do výběrového řízení do programu Erasmus+, měla jsem spoustu otázek. Spoustu nejasností a obav. Odpovědi na otázky jsem se snažila najít na internetu, ne vždy se mi to ovšem dařilo. A to byl i důvod, proč jsem se vrátila. Chtěla bych budoucím zájemcům o Erasmus usnadnit ty první kroky alespoň prostřednictvím článků, kde se s vámi podělím o mé zkušenosti a nějaké ty rady. 

Odjíždím už za pár dnů. Za 19 dnů budu touhle dobou sedět na letišti v Lotyšsku a čekat na přestup na letadlo do Estonska. Ano. Rozhodla jsem se odjet na 4 měsíce a 12 dnů do Tallinnu. A proč zrovna Tallinn? Co vše předcházelo koupi letenek a zarezervování pokoje v bytě, který budu nějakou dobu nazývat domovem? To vše se vám pokusím přiblížit v příštím článku, třeba už v tom zítřejším.

Žádné komentáře:

Okomentovat